Reklama
 
Blog | Julinka Fatum Lerari

Islamizace

Chcete nám vzít naše tradice, chcete nám zakázat vepřové maso a alkohol, chcete nás zahalit do černých pytlů. Tohle všechno jsou neskutečné bludy, které slyším nebo čtu velmi často.

Jaké jsou vlastně ale ty české tradice? 

Skutečně jsou to polonahé ženy, alkohol a vepřové maso? Neřekla bych. Pokud se podíváme do české historie, zjistíme – české ženy se dříve také zahalovaly. Alkohol, nepijí ho snad jen muslimové? Mám spoustu přátel, kteří jsou abstinenti. Vepřové maso, týká se to jen muslimů? Existují vegetariáni, existují lidé, kteří prostě jedí jen ryby a kuřecí maso.

My máme židovsko-křesťanské tradice, nepatříte sem!

Fakticky? Zahalování patří do všech náboženství. Zákaz vepřového masa platí i v judaismu, patřil i do křesťanství a dodnes to dodržují například Adventisté sedmého dne. K alkoholu se křesťané nestaví úplně odmítavě, ale je tam zákaz opíjet se!

My nemáme kostely v Saúdské, vy tady taky nebudete mít mešity! 

Netvrdím, že by nepřítomnost kostelů v Saúdské byla správná, v jiných muslimských zemích jsou kostely součástí země, ale když si tak přejete mít kostely v Saudii, řekněte mi, kolikrát za rok navštívíte kostel v České republice? Jednou za rok na Vánoce?

Muslimové znásilňují ženy! 

On nikdy v životě žádný Čech nikoho neznásilnil? V Čechách neexistují pedofilové, úchyláci, vrahové atd.? Tohle je zkrátka o lidech a ne o náboženství nebo národnosti.

Muslimové nemají potřebu někde někomu něco zakazovat. Neexistuje k tomu žádný důvod, někteří muslimové jsou sami nepraktikující, proč bychom proboha chtěli něco po nemuslimech? 

Pokud já chodím zahalená, nepiju alkohol a nejím vepřové maso, je to moje volba a moje věc, ale určitě nebudu chtít to stejné od své sousedky! Mělo by to být i naopak. Bojíte se, že Vám někdo něco bude zakazovat, ale proč Vy chcete zakazovat a cpát všechno druhým lidem? Musím snad povinně pít alkohol, jíst vepřové maso a svlékat se? 

Mediální a politická masáž je opravdu obrovská, ale Bůh nám dal mozek, používejme ho!

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama